سرزمین خوبی ها
چهارشنبه 8 مهر 1394 :: نویسنده : آذر مهدی زاده

پرسش مهر رئیس جمهور” روحانی 94


پرسش مهر رئیس جمهور ، پرسش مهر

“پرسش مهر رئیس جمهور” روحانی در مدرسه باقرالعلوم تهران در منطقه 14 مطرح شد. رئیس جمهور گفت: به نظر شما بعد از انجام توافق هسته ای با 6 قدرت بزرگ دنیا چه فرصت های تازه ای پیش روی ما گشوده شده و فرصت های جدید چیست؟

پرسش مهر رئیس جمهور در سال 94

حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان صبح امروز (چهارشنبه) در مراسم آغاز سال تحصیلی در مدرسه پسرانه باقرالعلوم تهران در منطقه 14 اظهار داشت: اول مهر بهار علم و اندیشه است و مدرسه باید محیط شناخت برای دانش آموزان باشد.

وی افزود: کلید یادگیری و پیشرفت سؤال است و کشور برای ساختن آینده دانش آموزان بسیج شده است.

رئیس جمهور تاکید کرد: با توافق هسته ای فضای جدیدی پیش روی کشور و ملت ما گشوده شده است.

رئیس جمهور با بیان اینکه سؤال کردن فواید بسیاری دارد، گفت: اینکه از محیط زیستتان و زندگی عادیتان بپرسید و تحقیق کنید، جامعه را بهتر می شناسید و برای آینده خودتان بهتر برنامه ریزی می کنید و همه تلاش پدران و مادران شما، دولت و مسئولین شما و تمام کشور برای آینده شما دانش آموزان است.

روحانی افزود: امروز که بنده شما را می بینم معنایش این است که دو دهه بعد در میان جمع شما متخصصان کاردان، پزشکان متخصص و کارگران ماهر و هنرمندان و هر کدام از شما شغلی را باید بر عهده بگیرید و آن شغل را به بهترین نحو باید انجام دهید.

وی تصریح کرد: اگر همه به فکر آینده بهتر کشور باشیم و همه سؤال کنیم که چرا امروز وضع ما این چنین است و بهتر نیست و کشور خودمان را با سایر کشور ها مقایسه کنیم و بپرسیم که گذشته برای ما پدران، اجداد و بزرگان ما چه کردند و برای آینده به فکر باشیم می توانیم آینده بهتری را برای کشور خودمان داشته باشیم.

رئیس جمهور با بیان اینکه همه چیز در گرو علم و دانش است و باید از فرصت مدرسه به بهترین وجه بهره مند شویم، گفت: آینده شما و شغل و مقام شما و خدمتتان به کشور از همین کلاس های درس و یاد گرفتن ها و سؤال کردن ها و گفت وگو و مطالعه کردن ها به وجود می آید، این فرصت را قدر بدانید زیرا بهترین سال های زندگی شما است.

روحانی تاکید کرد: دانش آموزان سراسر کشور امسال همه باید بدانیم با تلاش بزرگی که ملت بزرگ و دیپلمات های ما انجام دادند و پیروزی هسته ای امروز فضای جدیدی پیش روی کشور و ملت ما قرار داده و تمام امید ما این است که تمام زنجیرهایی که بر اقتصاد و زندگی مردم، دشمنان ما بسته بودند، باز شود و ما منتظر آن روز در هفته و ماه های آینده هستیم.

وی ادامه داد: در آینده نیز شاهد فضای باز تر برای کار بیشتر خواهیم بود تا بتوان از امکانات کشورمان به بهترین نحو استفاده کنیم و رشد بیشتر را رقم بزنیم و به امید ترقی بیشتر تلاش و کوشش کنیم.

رئیس جمهور با بیان اینکه به هیچ عنوان نباید از شرایط فعلی زندگیتان راضی باشید و همیشه باید به فکر پیشرفت و شرایط بهتر باشید، افزود: دنبال شرایط بهتر بودن مسیری است که می تواند زندگی ما را متحول کند.

روحانی تاکید کرد: امسال پرسش مهری که بنده از شما دانش آموزان دارم و مانند سال های گذشته که به خوبی به این پرسش ها پاسخ گفتید می خواهم به پرسش امسال هم پاسخ دهید و سؤال بنده از شما این است شما دانش آموزان عزیزی که سرمایه اصلی کشور ما هستید به نظر شما بعد از انجام توافق هسته ای با 6 قدرت بزرگ دنیا چه فرصت های تازه ای پیش روی ما گشوده شده و فرصت های جدید چیست.

وی ادامه داد: به نظر شما دانش آموزان چه فرصت های جدیدی از منظر اقتصادی، فرهنگی و... برای کشور ما پس از توافق به وجود می آید؟ به هر حال شما فکر می کنید که بعد از پایان تحریم و در ماه های آینده فرصت پیش روی ما چیست و چگونه باید به بهترین وجه از این فرصت استفاده کنیم.

پرسش مهر رئیس جمهور روحانی 94 2.9/5 7
منبع : فارس - /م
نوع مطلب :
برچسب ها : “پرسش مهر رئیس جمهور” روحانی 94، پرسش مهر، پرسش مهر رئیس جمهور، مهر 94، بازگشایی مدارس،
لینک های مرتبط :

نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


درباره وبلاگ


آذر مهدی زاده
آموزگار دبستان شهید صابون پز 2آموزش و پرورش ناحیه 1 کرمانشاه
سوابق پرسش مهر
سوم کشوری مطالعه و تحقیق پرسش مهر ۸۳
سوم کشوری فیلم کوتاه پرسش مهر ۸۸
اول شهرستانی وبلاگ نویسی سال های ۹۰ تا ۹۵
اول استانی وبلاگ نویسی پرسش مهر ۹۴
دوم استانی وبلاگ نویسی پرسش مهر ۹۳
اول ناحیه ۱ وبلاگ نویسی پرسش مهر ۹۷
اول استانی وبلاگ نویسی پرسش مهر ۹۷

مدیر وبلاگ : آذر مهدی زاده
نویسندگان
نظرسنجی
کدام مهارت در آموزش و پرورش باید در اولویت باشد؟آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

سرزمین خوبی ها

حاتم

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic